Pomoc Drogowa . org

Właścicielem serwisu jest firma Haiku Studio Michał Pliszka. Nasza firma zajmuje się tworzeniem stron internetowych oraz ich pozycjonowaniem w Google. Więcej informacji o naszej firmie można znaleźć na stronie www.haiku.com.pl, a dane kontaktowe znajdują się w dziale Kontakt.

Pomysł stworzenia serwisu internetowego pomocy drogowej zrodził się na skutek tworzenia kolejnych stron pomocy drogowej w całym kraju i widocznego zapotrzebowania w Internecie na informacje o tego typu usługach. Naszym celem jest dostarczenie użytkownikom serwisu szybkiej i przejrzystej informacji o pomocy drogowej, zlokalizowanej najbliżej miejsca zdarzenia, jak wypadek samochodowy, kolizja czy awaria samochodu. Misją serwisu jest także edukacyjny aspekt, związany z udzielaniem pierwszej pomocy, poinstruowanie Użytkownika, co należy czynić w razie wypadku samochodowego czy kolizji.

Ponieważ wypadek samochodowy pociąga za sobą szereg zadań, jakie należy wykonać, serwis ma także poprowadzić Użytkownika przez całą procedurę od zgłaszania wypadku, przez wyjaśnianie zdarzenia aż po wykonywanie czynności powypadkowych. Stąd na serwisie pomocy drogowej można znaleźć także wykaz warsztatów samochodowych, firm udzielających pomocy prawnej oraz organizacji pozarządowych, które zajmują się szeroko pojętą pomocą ofiarom wypadków samochodowych. Szczególnym działem są Wolne Ładunki, gdzie zarejestrowani i zalogowani na serwisie kierowcy mogą wysłać sms-em informację o wolnym ładunku na planowanej trasie.

Mamy nadzieję, że nasz serwis spełni oczekiwania wszystkich Użytkowników i stanie się cennym źródłem informacji o pomocy drogowej i nie tylko.
Pozdrawiamy
Administratorzy PomocDrogowa.org