Pomoc Drogowa . org

Wolne ładunki już działają
14:34 Piątek, 18 września 2009r.
Po tygodniu od uruchomienia serwisu rusza dział Wolne ładunki. Dogadaliśmy się z operatorem systemu SMS Premium, przez co dodawanie wolnych ładunków jest proste i jednocześnie możliwie najtańsze.
Zachęcamy naszych klientów do korzystania z tej dodatkowej opcji naszego serwisu - zasady umieszczania wpisów o ładunkach dostępne są nad tabelą wolnych ładunków.
Administratorzy PomocDrogowa.org
Otwarcie pełnej wersji serwisu
22:46 Czwartek, 10 września 2009r.
Zgodnie z planem, z dniem dzisiejszym, czyli 10 września uruchomiliśmy serwis w pełnej wersji. Dzięki temu można zarejestrować konto oraz dodawać wpis o firmie do wybranych kategorii. Zachęcamy także do kontaktu z nami w sprawie umieszczania bannerów na stronie głównej (w lewym pasku).
Na uruchomienie czeka obecnie tylko dział Wolne ładunki, który ruszy po dopełnieniu wszelkich formalności związanych z usługą sms. O uaktywnieniu działu Wolne ładunki, będziemy informować w Aktualnościach.
Administratorzy PomocDrogowa.org
Udostępnienie serwisu
08:00 Wtorek, 1 września 2009r.
Z dniem dzisiejszym udostępniliśmy publicznie wersję BETA serwisu PomocDrogowa.org. Serwis nie jest jeszcze w pełni gotowy, więc rejestracja obecnie nie jest możliwa. Start serwisu w pełnej wersji planujemy w okolicach 10 września. Zachęcamy do regularnych odwiedzin i zapoznawania się z aktualnościami, gdzie będziemy powiadamiać o postępach w uruchamianiu serwisu.
Administratorzy PomocDrogowa.org